آموزش ارز دیجیتال

ارز دیجیتال تتر چیست ؟ همه چیز در مورد USDT

USDT چیست ؟ مطمئناً هر کاربر ارز دیجیتال با USDT روبرو شده و یا ارزهای رمزنگاری شده را در برابر توکن تتر معامله می کند ، که برای بسیاری از معامله گران ارز دیجیتال پناهگاهی امن است. با این حال ، Tether یا USDT ویژگی های خاص خود را در کاربرد و استخراج دارد ، که باید قبل از تصمیم گیری در مورد تبدیل آن به عنوان ارز مقابله ای برای تمام معاملات و سرمایه گذاری های خود در ارزهای رمزپایه ، باید بدانید.

Tether یا USDT چیست؟

Tether یا USDT چیست؟

USDT یک دارایی رمزنگاری شده است که شامل واریز دیجیتالی دلار آمریکا است. در روند ایجاد سکه ، از پروتکل Omni Layer استفاده شد. ویژگی خاص ارز رمزنگاری شده Tether این است که هر ارز توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود. بنابراین ، تعداد واحدهای ارز رمزنگاری شده مربوط به ذخیره دلار است که توسط Tether Limited نگهداری می شود. همین شرکت ایمنی وجوه دلار را تا زمانی که ارزهای رمزپایه آنها بصورت آنلاین استفاده و استخراج شود تضمین می کند.

usdt در واقع یک استیبل کوین است که توسط سکه واقعی دلار پشتیبانی می شود. و از آنجا که توسط ارزهای واقعی جهانی پشتیبانی می شود ، از سرمایه گذاران و بازرگانان در برابر نوسانات ارزهای رمزپایه دیگر مانند BTC و ETH محافظت می کند. طبق گفته توسعه دهندگان ارز ، این ارز کاملاً دیجیتالی است فقط به دلیل ارزش آن در دلار پشتیبانی می شود ، زیرا توافق نامه صدور مجوز بیان می کند که این ارز رمزپایه به شکل خود پول کاغذی نیست بلکه یک ارز رمزپایه الکترونیکی است.

Tether یا USDT چیست؟

مزایا و ویژگی های USDT چیست

بر اساس اسناد فنی آن ، ارز رمزنگاری شده Tether با ارزش دلار دارای ویژگی های زیر است:

  • USDT بلافاصله پس از انتقال کاربر از دلار معادل آن به حساب شرکت ، صادر می شود.
  • پس از برداشت مبلغ به حساب کاربر ، این مقدار از حساب شرکت کسر می شود.
  • USDT یک ارز رمزنگاری شده است که می تواند به روشی مشابه بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum ، Binance Coin یا هر ارز دیجیتال دیگری که طبق همان قوانین کار می کنند ذخیره و استفاده شود.
  • کاربران حق دارند ارزهای خریداری شده یا استخراج شده را در کیف پول ذخیره کنند.
  • پول ثابت Tether یا USDT یک ارز و یک جفت مهم و اساسی در سیستم عامل های تجارت دارایی های رمزنگاری است.
  • تتر دلار را به ارز رمزنگاری شده تبدیل می کند ، تا ارزش ارزهای ملی مانند دلار آمریکا را ثابت یا متصل کند.
  • 100٪ با دلار پشتیبانی می شود، بنابراین 1 usdt همیشه برابر است با 1 دلار آمریکا.
  • مانده موجودی هر روز ارسال می شود و قابل بررسی مکرر است. بنابراین تمام مانده های فعلی همیشه با ذخایر منطبق هستند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از USDT این است که توسعه دهندگان با استفاده از روش اثبات ذخایر گزینه Proof-of-Solvency را به کار می برند که در لغت به معنای “اثبات میزان ذخیره مربوطه در ارز صادر شده” است.

روند ایجاد پیوست پشتیبان به شرح زیر است: مقدار USDT مورد نیاز با استفاده از ابزارهای ویژه در Omni Explorer در Block Explorer تأیید می شود. مبلغ دلار که معادل ارز رمزنگاری شده USDT خریداری شده است ، بلافاصله از طریق حساب های بانکی تأیید می شود. این شرکت حسابرسی های دوره ای وجوه را انجام می دهد تا کاربران بتوانند به طور مستقل ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری خود را بررسی کنند.

نکات منفی USDT چیست

  • از آنجا که USDT با دلار مرتبط است ، این ارز رمزنگاری شده بیشتر مورد توجه مقامات دولتی قرار می گیرد.
  • اگر دلار تحت فرآیندهای تورمی قرار گیرد ، ارزش و قابلیت اطمینان USDT نیز به خطر می افتد.

Tether گسترده ترین ارز دیجیتال امروزی است. که در آن می توان خرید و فروش و مورد استفاده در تمام سیستم عامل های تجاری از جمله پلت فرم Binance و سایر صرافی های ارز دیجیتال جهان استفاده می شود.

فناوری Blockchain که توسط Tether یا USDT ارائه شده است ، ضمن رعایت استانداردها و مقررات بین المللی انطباق ، محافظت در کلاس جهانی را نیز امکان پذیر می کند.

موارد استفاده USDT

خدمات خود را در ازای دریافت ارز ثابت دلار ارائه دهید.
پرداخت مطمئن ، سریع و قابل اعتماد است.

بسترهای معاملاتی و مبادله ای

از Tether یا USDT به عنوان گزینه ای برای روش های سنتی واریز و برداشت پول استفاده کنید.
دارایی مشتری را با ارز کاملاً پایدار مدیریت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا