گزارش زنده آخرین تحولات بازار فارکس 9 مهر

سعی می کنیم تمام اخبار و تحولات مربوط به بازار فارکس را بصورت زنده گزارش دهیم.

کافی این صفحه را دنبال کنید تا آخرین اخبار بازار را در کمترین زمان بدانید.

[divider style="solid" top="20" bottom="20"]

بروزرسانی 21:010 دقیقه 9 مهر ۹۸

گزارش بخش اشتغال ماه سپتامبر ایالات متحده منتشر شد و این عدد بسیار کمتر از عدد پیش بینی بود که باعث افت شاخص دلار آمریکا شد /

ترامپ در این رابطه در تویتتر خود گفت: همانطور که پیش بینی کردم ، جی پاول و فدرال رزرو به دلار اجازه داده اند آنقدر قدرت بگیرند ، به خصوص نسبت به سایر ارزهای دیگر ، که تولید کنندگان ما تحت تأثیر منفی قرار بگیرند. نرخ بهره وری بیش از حد بالا است. آنها بدترین دشمنان خودشان هستند.

در همین رابطه انتظار برای کاهش نرخ بهره آمریکا باز هم بالا رفته است و بازار انتظار کاهش نرخ بهره برای سومین بار را دارد

بروزرسانی 14:00 دقیقه 9 مهر ۹۸

بلومبرگ: چین از آمریکا 1 میلیون تن سویا خریداری کرده است

بروزرسانی 12:05 دقیقه 9 مهر ۹۸

پس از جنگ تجاری آمریکا و چین و تهدید ترامپ برای بازگشت شرکت های بزرگ به ایالات متحده، شرکت اپل قرار است مک بوک پرو جدید خود را تگزاس بسازد. که می تواند باعث ایجاد شغل بیشتر در آمریکا شود.

 

بروزرسانی 12:00 دقیقه 9 مهر ۹۸

دونالد ترامپ در توییتر خود نوشت که شرکت کیا و هیوندا در یک پروژه مشترک 4 میلیارد دلاری در مورد خودروهای خودران در آمریکا سرمایه گذاری کرده اند. که باعث ایجاد شغل در آمریکا می شود.

 

بروزرسانی 11:45 دقیقه 9 مهر ۹۸

نماد USD/JPY: این جفت ارز با همچنان در یک کانال صعودی در حال رشد است و بنظر می رسد اهداف مشخص شده در تصویر را پیش رو دارد.

 

بروزرسانی 11:40 دقیقه 9 مهر ۹۸

نماد XAU/USD: با توجه به نزول انس جهانی طلا حمایت های پیش رو را برای شما روی چارت مشخص کرده ایم. حمایت اول 1445 دلار و بعد از آن 1411 دلار را در فیبوناچی 50% خواهیم داشت

 

بروزرسانی 11:35دقیقه 9 مهر ۹۸

نماد EUR/USD: این نماد هم بخاطر بحث سیاست های انبساطی اروپا و بحث پیچیده برگزیت همچنان در حال طی کردن روند نزولی خودش است و باید منتظر باشیم به اهداف 1.086 و 1.082 برسد

 

بروزرسانی 11:05دقیقه 9 مهر ۹۸

نماد AUD/USD: دیروز در مورد نرخ بهره که ساعت 8 صبح امروز قرار است منتشر شود صحبت کرده بودیم و گفته بودیم بازار انتظار کاهش نرخ بهره دلار استرالیا با 0.75 درصد را دارد و همین اتفاق نیز افتاد که باعث نزول بیشتر این جفت ارز شد.

 

بروزرسانی 11:۰۰ دقیقه 9 مهر ۹۸

نماد XAUUSD: دیروز در این پست بسیار تاکیید بر نزول انس طلا را داشتیم و همین اتفاق نیز افتاد / اولین حمایت می تواند عدد 1447 دلا باشد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلاس خصوصی آموزش فارکساطلاعات بیشتر
+