اخبار و تحلیل بازار فارکس (3 آبان 98)

ما در این صفجه آخرین اخبار و تحولات بازار فارکس مربوط به روز جمعه مورخ 3 آبان 98 را قرار می دهیم و هر ساعت بروزرسانی می شود.

 

بروزرسانی ساعت 17:45: 

معاملات آتی طلا در جلسه اروپا در روز جمعه افزایش یافت.

در حال حاضر در هر اونس با قیمت بالایی از 1509.65 دلار معامله می شود. بر این اساس حمایت طلا را می توان 1484.00 در نظر گرفت

 

اتحادیه اروپا تصمیم در مورد تمدید Brexit را به تعویق انداخت.

اتحادیه اروپا روز جمعه به درخواست انگلیس مبنی بر تمدید Brexit بیشتر از تاریخ 31 اکتبر به تصمیمی نرسید. این درحالی است که نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز پنجشنبه فراخوان خود را برای انتخابات زودهنگام در ماه دسامبر اعلام کرد.

طبق گزارش، سفیران اتحادیه اروپا در مورد مدت تمدید به توافق نرسیدند. گزارش ها حاکی از آن بود که نمایندگان برخی از کشورها برای تمدید سه ماه موافقت کردند ، در حالی که گزارش های دیروز نشان می داد امتناع فرانسه از تمدید تا پایان ژانویه ، و خواستار تمدید برای یک دوره کوتاه تر بودند.

 

فرانسه از دادن دوره سه ماهه به انگلیس امتناع می ورزد.

 

ترامپ از فدرال رزرو می خواهد نرخ بهره را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

 

بروزرسانی ساعت 13:15: 

وزارت امور خارجه چین از اظهارات معاون رئیس جمهور آمریكا انتقاد کرد

وزارت امور خارجه چین روز جمعه با انتقاد از سخنان معاون رئیس جمهور آمریكا در مورد چین ، اظهارات را غیر مسئولانه توصیف كرد. وی همچنین خاطرنشان كرد كه توسعه اقتصاد چین هیچ كسی را تهدید نمی كند.

معاون رئيس جمهور آمریكا پیش از این گفته بود كه آمریكا به دنبال مقابله با چین نیست ، اما به دنبال كسب بازارهای آزاد و تجارت عادلانه و احترام به ارزشهای آمریكایی است، در 17 سال گذشته ، چین بیش از 9 برابر نرخ رشد داشته است ، این کشور به دلیل سرمایه گذاری های ایالات متحده به دومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شد.

 

بروزرسانی ساعت 11:20 : 

پیش بینی های گلدمن ساکس برای تصمیمات نرخ بهره در هفته آینده:

  • احتمال می رود هفته آینده برای بار سوم شاهد کاهش نرخ بهره باشیم اما این آخرین بار خواهد بود.
  • با وجود تشدید جنگ تجاری و افزایش شانس رکود اقتصادی اما در مورد ترس از رکود ایالات متحده اغراق شده است.

 

رهبر کارگر: من از انتخابات زودهنگام حمایت می کنم

(رویترز ) – جرمی کوربین ، رهبر حزب کارگر انگلیس ، روز پنجشنبه در بیانیه مطبوعاتی گفت که از انتخابات زودهنگام عمومی در این کشور حمایت می کند.

 

Brexit احتمالاً به مدت 3 ماه تمدید خواهد شد

وزیر خزانه داری انگلستان روز جمعه در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت: اتحادیه اروپا احتمالاً موافقت خواهد کرد که دوباره Brexit را برای سه ماه دیگر تمدید کند. وی جزئیات دیگری در مورد چارچوب ارائه نداد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلاس خصوصی آموزش فارکساطلاعات بیشتر
+