تحلیل فارکس

تحلیل هفتگی فارکس مورخ 28 اردیبهشت 99

تحلیل تکنیکال هفتگی فارکس مورخ 28 اردیبهشت 99

تحلیل XAUUSD در تایم فریم روزانه :

از آنجایی که سقف الگو شکسته شده است، انتظار می رود که حرکات صعودی شدیدی در بازار به راه بیفتد. از این رو با شروع هفته معاملاتی جدید، اگر اونس طلا با فشارهای خرید مواجه شود و به بالای مقاومت میانی ۱۷۵۰ دلاری عبور کند، معامله گران می توانند اقدام به معامله خرید تا کل ارتفاع مثلث در نرخ رُند ۱۸۰۰ دلاری نمایند.

 

تحلیل AUDUSD در تایم فریم روزانه :

اگر AUDUSD به بازگشت نزولی از ۰٫۶۵۵۰ دلاری ادامه دهد و به زیر میانگین ۵۰ در نرخ ۰٫۶۴۰۰ دلاری و پاره خط آبی عبور کند، می توان گفت شکل گیری الگوی اوج دوقلو تائید شده است و انتظار می رود که بازار ابتدا تا نصف ارتفاع الگو یا ۱۰۰ پیپ در نرخ ۰٫۶۲۷۲دلاری، سپس نرخ میانی ۰٫۶۲۵۰ دلاری و در نهایت کل ارتفاع الگو یا ۲۰۰ پیپ در نرخ ۰٫۶۱۷۲ دلاری سقوط کند. در این میان معامله گران می توانند وارد معامله فروش AUDUSD شوند و حد ضرر معامله را بر اساس نمودار چهارساعته تعیین کنند.

 

تحلیل GBPUSD در تایم فریم روزانه :

با شروع هفته معاملاتی جدید، اگر جفت ارز به بازگشت نزولی از ۱٫۲۶۵۰ دلاری ادامه دهد و به زیر نرخ ۱٫۲۱۰۰ دلاری عبور کند، نصف ارتفاع الگو یا ۲۰۰ پیپ در نرخ ۱٫۲۰۵۰ دلاری و نرخ میانی ۱٫۱۹۵۰ دلاری هدف های بعدی بازار خواهند بود. با شکست ۱٫۲۱۰۰ دلاری، معامله گران می توانند وارد معامله فروش GBPUSD شوند و حد ضرر معامله را بر اساس نمودار چهارساعته تعیین کنند.

 

تحلیل EURUSD در تایم فریم روزانه :

جفت ارز EURUSD به نوسانات خنثی و بدون روند ادامه می‌دهد، با این حال روز به روز احتمال شکست فاز خنثی تقویت می‌شود. برخی از سرمایه‌گذاران نگران موج دوم کرونا هستند و معتقدند که با کاهش محدودیت‌های کرونایی موج دوم شیوع این بیماری هم به راه خواهد افتاد. در حال حاضر نگرانی سرمایه‌گذاران باعث افزایش تقاضا برای دارایی‌های امن مثل دلار آمریکا شده است. این یعنی سرمایه‌گذاران از دارایی‌های ریسکی مثل یورو خارج می‌شوند و دلار می‌خرند. اگر بدبینی‌ها به آینده تشدید شود، یورو در برابر دلار آمریکا حرکت نزولی قوی را به راه خواهند انداخت.

 

تحلیل NZDUSD در تایم فریم روزانه :

با شروع هفته معاملاتی جدید، اگر جفت ارز NZDUSD در قالب مقاومت به محدوده ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی برخورد کند و به بازگشت نزولی از ۰٫۶۱۵۰ دلاری ادامه دهد، ابتدا می تواند تا نرخ رُند ۰٫۵۹۰۰ دلاری، نرخ میانی ۰٫۵۸۵۰ دلاری و در نهایت اصلاح ۲۳٫۶ درصدی سقوط کند. در این میان معامله گران می توانند وارد معامله فروش NZDUSD شوند و حد ضرر معامله را بر اساس نمودار چهارساعته تعیین کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا