آموزش فارکس

معاملات نیمه وقت در بازارهای مالی

معاملات نیمه وقت در بازارهای مالی بین المللی مطلبی است که امروز می خواهیم با شما صحبت کنیم شما مجبور نیستید که در تمام طول روز در برابر نمودارها بنشینید تا سود آور باشید. در حقیقت، عدم حضور در مقابل نمودارها در تمام روز باید به عنوان یک مزیت بزرگ شناخته شود، به دلایلی که بعداً در این درس بحث خواهیم کرد.

در این درس، من قصد دارم به شما یک روش معامله در فارکس آموزش دهم برای افرادی که شاغل هستند و نمی‌رسند دائماً پای چارت بنشینند. شما خواهید دید که فقط به خاطر اینکه خیلی از نمودارها دور هستید، مجبور نیستید نگران باشید، اگر چند نکته اصلی را بدانید و بدانید که چه چیزی را باید جستجو کنید، هیچ چیز از دست نرفته است. باید بدانید  دلیل اصلی که شما باید معامله گری نیمه وقت را مد نظر داشته باشید و یک روال معاملاتی نیمه وقت را یاد بگیرید، این است که بسیار آسان است که آن را در برنامه زمانی پرمشغله خود قرار دهید. شما مجبور نیستید که فقط در طول روز معامله کنید و می‌توانید به راحتی به تمامی ابعاد دیگر زندگی خود بپردازید.

من موفقیت‌های زیادی در کار حرفه‌ای شخصی خود دارم، با پیروی از اصول دقیقی که در این درس آورده‌ام. برخلاف باور عموم، معامله گری نیمه وقت در بلند مدت بسیار نتایج بهتری برای شما به بار می‌آورد به طوری که قطعاً از نتایج درخشان خودتان تعجب زده خواهید شد.

چگونه بازارهای مالی بین المللی نیمه وقت معامله کنیم؟

معامله گری نیمه وقت در حقیقت کنار گذاشتن زمانی برای بازارهای مالی در لابه لای فعالیت‌های روزانه است. بنابراین، اگر شغل شما در یک روز کاری معمولی 9 صبح الی 5 عصر باشد، می‌توانید دوبار در روز به نمودار سربزنید به عبارتی صبح و عصر بازار را چک کنید اجرا کنید. هر بار نباید بیش از 10-20 دقیقه طول بکشد. اگر درس‌های ارائه شده در این سایت را دنبال کرده باشید، می دانید زمان بسته شدن تایم فریم روزانه با ساعت نیویورک مهمترین زمان بازار فارکس است. پایان بازار نیویورک “پایان” روز معاملاتی محسوب می‌شود، و ما در درجه اول با چارچوب روزانه نمودار و به طور خاص، تجزیه و تحلیل و معاملات در پایان روز، مرتبط هستیم.

 

در حال حاضر تایم بسته شدن کندل نیویورک بر اساس منطقه زمانی که در آن زندگی می‌کنید متغیر و متفاوت خواهد بود. اگر پایان روز معاملاتی وقتی که شما در خانه هستید و بیدار می‌شوید، می‌توانید بازارها را روی لپ تاپ و یا کامپیوترهای دیگرتان بررسی کنید. همانطور که نیویورک نزدیک است بسیار حیاتی است، اگر پایان کندل نیویورک زمانی اتفاق می افتد که شما در محل کار هستید، شما باید یک لپ تاپ در محل کار یا یک پلت فرم معاملاتی تلفن همراه برای نظارت بر بسته شدن کندل روزانه داشته باشید. با وجودی که من به طور کلی معامله با متاتریدر موبایل را اشتباه می دانم، در این مورد، ما باید یک استثنا را ایجاد کنیم، زیرا ممکن است تنها گزینه‌ای باشد که بتوانید از آن استفاده کنید.

برای کسب درآمد از فارکس به صورت نیمه وقت به چه چیزی نیاز دارید؟

بازارهای مالی بین المللی به غیر از پلت فرم معاملاتی که با کندل نیویورک کار می‌کند، شما باید یک استراتژی معاملاتی داشته باشید که چیزی است که پس از تسلط بر یک استراتژی معاملاتی ایجاد می‌کنید. اگر شما در محل کار هستید. اطمینان حاصل کنید که شما می دانید چه زمانی کندل روزانه نیویورک نزدیک در زمان محلی شما است، می‌توانید آن را با چک کردن این مبدل منطقه زمانی بخوانید.

یک نمونه از معامله گری نیمه وقت

بیل دارای یک شغل تمام وقت است و یک مرد پر مشغله است، بنابراین او نیاز به معامله گری نیمه وقت دارد تا آن را در برنامه ریزی روزانه خود قرار دهد. بیل در روزهای کاری دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح بیدار می‌شود. او در لندن زندگی می‌کند و متاسفانه برای او کندل نیویورک در حدود ساعت 3 صبح است. بنابراین، هنگامی که بهترین حرکتهای بازار رخ می‌دهد، او در حال کار نیست. با این حال، از آنجا که ما معامله گر روزانه نیستیم، این یک مشکل نیست، بنابراین لطفاً این را به عنوان یک مشکل برای بیل مشاهده نکنید.

قبل از بیدار شدن در صبح روز دوشنبه و قبل از شروع روز کاری، یک پیش نویسی از وضعیت بازار با تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمتی آن در هفته گذشته می‌بایست آماده شود. اساساً، شما باید در آخر هر هفته، زمانی که بازار بسته شده است، تجزیه و تحلیل نمودارهای اصلی خود را انجام دهید. شما در حال پیدا کردن سطح کلیدی، تجزیه و تحلیل روند بازار و یادداشت برداری برای هفته آینده هستید.

بنابراین، هنگامی که بیل در طول هفته از خانه کار می‌کند، معمولاً حدود ساعت 6 بعد از ظهر است، یعنی ساعت 1 بعد از ظهر در نیویورک، او هنوز چند ساعت قبل از نزدیک شدن به نیویورک است.

او می‌تواند به ورزشگاه بروید یا هر کاری را انجام دهد. اما، در ساعت 5 بعد از ظهر در نیویورک یا کمی پس از آن، بیل می‌خواهد در مقابل نمودار قرار بگیرد و فریم‌های نمودار روزانه را تجزیه و تحلیل کند. در این نقطه، او در حال بررسی فرصت‌های معاملاتی است که در آن روز در بازارهای مورد علاقه خود اتفاق افتاده است. او در مقایسه با قیمت‌های کلیدی و سطوح کلیدی که در طول آخر هفته مشخص کرده است، بازار را بررسی می‌کند و اگر در آن روز هر گونه ستاپ معاملاتی پیدا کند، بلافاصله به معامله کردن می‌پردازد.

هیچ وقت دچار اعتیاد به مانیتور و نگاه کردن به چارت قیمتی نشوید. به یاد داشته باشید، شما باید روزانه دو زمان تعیین کنید که در آن روزها بازارها را بررسی می‌کنید. اطمینان حاصل کنید که به طرح معاملاتی از پیش تعریف شده خود پایبند بمانید.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا