نرخ یورو به دلار به دنبال لحن فدرال رزرو مستعد اصلاح بیشتر است

 

EUR/USD پس از تصمیم فدرال رزرو راجع به نرخ بهره، ریزش قیمت را جبران کرد، همزمان با این که نرخ ارز پیشروی خود را از حداقل قیمت ماهانه (1.1027) در میان تهدید فزاینده جنگ تجاری ایالات متحده و چین ادامه می داد.

تغییر مداوم در سیاست تجاری ایالات متحده ممکن است همچنان بر سیاست های پولی اثر گذار باشد زیرا فشار را بر کمیته فدرال بازار آزاد (FOMC) برای مصون سازی اقتصاد وارد می کند و ممکن است بانک مرکزی تحت موشکافی مضاعف برای معکوس نمودن چهار افزایش نرخ بهره از سال 2018 قرار بگیرد به ویژه حالا که رئیس جمهور دونالد ترامپ توئیت می کند که فدرال رزرو “باید نرخ ها را بیشتر و سریعتر کاهش دهد و هم اکنون سیاست انقباضی مقداری مضحک خود را متوقف کند.”

به نظر می رسد که فدرال رزرو پیش بینی آتی خود را همچنان پیش از تصمیم بعدی نرخ بهره در تاریخ 18 سپتامبر تغییر خواهد داد، زیرا جیمز بولارد، رئیس شعبه سنت لوئیس فدرال رزرو، عضو صاحب رای در FOMC ، در سال 2019 ، اصرار دارد که در بحبوحه عدم اطمینان در مورد چشم انداز اقتصادی “اقدام سیاست گذاری بیشتر ممکن است مطلوب باشد. ”

به همین ترتیب، قراردادهای آتی نرخ وجوه فدرال، احتمال 100٪ را حداقل برای کاهش 25 واحدی نرخ بهره برجسته می کنند ، و گمانه زنی ها برای نرخ بهره پایین تر در ایالات متحده ممکن است.

انتظارات برای کاهش قریب الوقوع نرخ از سوی  فدرال رزرو ممکن است EURUSD را تحت تأثیر قرار دهد و شرایط فعلی بازار ممکن است باعث اصلاح بیشتر در نرخ ارز شود زیرا مقامات فدرال رزرو تمایل بیشتری برای اجرای نرخ بهره پایین تر نشان می دهند.

واکنش به جلسه FOMC دورنمای وسیع تر برای EURUSD را تضعیف می کند همچنانکه نرخ ارز از حداقل ماه می (1.1107) عبور کرده ، و این که 1.1100دیگر سطح حمایت محسوب نمی شود.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلاس خصوصی آموزش فارکساطلاعات بیشتر
+