تحلیل فارکس

تحلیل و بررسی بازار فارکس مورخ 6 خرداد 99

تحلیل و بررسی بازار فارکس مورخ 6 خرداد 99

 

 

انس جهانی طلا  XAU/USD همانطور که در تصویر مشخص است در یک کانال صعودی مادر قرار دارد اما فعلا در یک کانال نزولی کوچکتر قرار گرفته که محدوده نارنجی رنگ مشخص شده در تصویر می تواند حمایت مهم برای طلا باشد و در صورت شکست می تواند به سمت پایین تر برود

اما با توجه به جنگ تجاری آمریکا با چین و خبرهای نچندان امیدوار کننده از ساخت واکسن می تواند از طلا حمایت کند و اگر از 1737 عبور کند می تواند سیگنال خرید باشد.

 

 

جفت ارز EUR/USD در یک محدوده خنثی قرار گرفته ، محدوده حمایتی و مقاومتی آن روی تصویر مشخص است و تا زمانی که حمایت خود را از دست نداده می تواند صعودی باشد.

 

 

جفت ارز NZD/USD در تایم فریم 1 ساعته در یک محدودخ خنثی قرار دارد و با مقاومت 0.615 مواجه است. باید ببینیم آیا برای بار چهارم این محدوده می تواند باعث مقاومت این جفت ارز شود. در مقاومت مشخص شده می توانید منتظر الگوهای کندل استیک بود تا بتوان تصمیم گرفت که باید چیکار کرد.

 

 

جفت ارز USD/JPY  با مقاومت 108.00 روبرو است. اگر بتواند از این محدوده با قدرت عبور کند و یک کندل فول بادی بریک اوت ایجاد کند می توان وارد موقیت خرید شد.

 

 

جفت ارز USD/CHF در یک محدوده خنثی قرار دارد و بین اعداد 0.97980 – 0.95980 در حال حرکت است . فعلا توصیه ای به معامله نداریم و باید منتظر ماند.

 

 

جفت ارز USD/CAD در یک محدوده خنثی قرار دارد و بنظر تا کف حمایتی 1.385 بتواند پایین بیاد. اگر این محدوده حمایتی را از دست بده با یک نزول شدید در این جفت ارز مواج می شیم پس بنابراین میشه احتمال دارد خریداران این محدوده را از دست ندهند و بشدت با فروشنده ها مقابله کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

محسن صادقی

سلام من محسن صادقی مدرس و معامله گر بازارهای مالی هستم. اگر در زمینه بازارهای مالی مانند فارکس و ارزدیجیتال نیاز به کلاس آموزشی دارید، می توانید با من تماس بگیرید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا